Pierwszy krok do celu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 11.12.2020 10:02, PAN

W pierwszym meczu Finału Pucharu Polski Tauron 1. ligi bielscy siatkarze pokonali po pięciosetowej walce drużynę BKS Visły Bydgoszcz.


Pierwszy krok do celu

Bielszczanie, którzy bronią Pucharu Polski na szczeblu I ligi, wcale nie byli faworytem starcia w Bydgoszczy. Dlaczego? Otóż Visła to spadkowicz z Plus Ligi i BBTS, który marzy o grze w elicie miał okazję sprawdzić, na jakim sportowym poziomie jest obecnie. Wyszedł z tego świetny mecz, który transmitował Polsat Sport. BBTS jest na najlepszej drodze, by sięgnąć po pierwsze w tym sezonie siatkarskie trofeum. Wygraną zapewnił Oleg Krikun, który w tie breaku zdobył zwycięski punt.

Drugi mecz finałowy odbędzie się 17 grudnia o 20.30 w Bielsku-Białej. Najlepszym graczem meczu wybrany został Jarosław Macionczyk, rozgrywający BBTS.

BKS Visła Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała 2:3 (28:26, 26:24, 18:25, 21:25, 13:15)
BBTS:
Macionczyk (3), Kapelus (12), Siek, Krikun (23), Makowski (21), Hunek (6) oraz Marek, Jaglarski (libero) Gryc, Vicentin.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›