Pobiegli na Górę Żar

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 22.08.2021 11:32, PAN
Blisko sto zawodniczek i zawodników wzięło udział w XXII Międzynarodowym Biegu Górskim Żar 2021
Pobiegli na Górę Żar


Organizatorami zawodów byli Urząd Gminy Czernichów oraz Stowarzyszenie do Współpracy Międzynarodowej Soła. W kategorii open wygrał Andrzej Długosz z Młodowa, a trzeci na mecie zameldował się Mariusz Miskiewicz z Cieszyna.

Wśród kobiet wygrała Sylwia Byrska z Rokowa, a trzecią lokatę zajęła Renata Szwed z Czechowic-Dziedzic. Wśród kobiet w kategorii U-20 Małgorzata Bednarczyk z Czechowic-Dziedzic była druga, Sonia Fałowska z Andrychowa trzecia, zaś Kamila Stalska z Żywca czwarta.

W kategorii U-50 Bogusława Kupczak z Brzuśnika była druga, a Agata Motyka z Żabnicy trzecia. Wśród juniorów U-16 drugą lokatę zajął Hubert Dziedzic z Cięciny, a trzecią Michał Borowiec z Kóz. Sławomir Stopka z Cięciny triumfował w kategorii U-20, Maciej Milota z Bielska-Białej była drugi w U-50, natomiast Andrzej Dobija okazał się najlepszy w kategorii U-60.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›