Pokonały zespół ze stolicy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 27.09.2020 08:00, PAN
Trwa znakomita passa piłkarek Rekordu Bielsk-Biała w pierwszej lidze kobiet.
Pokonały zespół ze stolicy
Praga Warszawa to bardzo zasłużony klub kobiecy w Polsce. Gdy w naszym kraju grano tylko w jednej lidze Praga była znacząca siłą w walce o mistrzostwo Polski, które wówczas rozstrzygało się między Czarnymi Sosnowiec, Medykiem Konin i Podgórzem Kraków.

Zawody bardzo dobrze rozpoczęły się dla miejscowych które po solowej akcji Moskały objęły prowadzenie w 5 minucie. W dalszej części zawodów przewagę miał Rekord, ale gospodynie wypracowały sobie jeszcze tylko jedną dogodną okazję bramkową. Za to na początku drugiej odsłony ponownie Moskała zdobyła drugiego gola, który był decydujący dla dalszego przebiegu zawodów.

Rekord Bielsko-Biała – Praga Warszawa 4:0 (1:0)
Moskała 5, 51, Predecka 84, Czyż 90.
Rekord: Ciupa - Skolarz, Palichleb, Polnik, Gąsiorek, Włodarczyk, Rosak (61 Predecka), Nowacka (72 Madeja), Moskała, Nowak, Waliczek (45 Czyż).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›