Prezydent nagrodził wicemistrzynię Europy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 31.10.2021 12:12, PAN
Podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe sportowcom niesłyszącym, ich trenerom oraz działaczom Polskiego Związku Sportu Niesłyszących.

Prezydent nagrodził wicemistrzynię Europy

– Dziś, od 17 lat, polski związek zrzeszający dyscypliny uprawiane przez niesłyszących, działa prężnie. Trenujecie Państwo i odnosicie sukcesy, za co jesteśmy wdzięczni. Dziękujemy za wkład w rozwój polskiego sportu i reprezentowanie naszej Ojczyzny – podkreślał Andrzej Duda.

Złoty Krzyż Zasługi przyznano 24 sportowcom. Jednym z nich była zawodniczka żywieckiego Mitechu Ewa Liścioch. Ewa w 2017 roku podczas odbywających się w tureckim Samsun Letnich Igrzyskach Głuchych wraz z reprezentacją polski wywalczyła srebrny medal w piłce nożnej kobiet.

Fot: prezydent.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›