Punkt, który nie krzywdzi nikogo

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.10.2021 18:04, PAN
W meczu I ligi piłkarskiej Zagłębie Sosnowiec zremisowało 2-2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Zagłębie i Podbeskidzie to zespoły, które chcąc nie chcąc muszą liczyć się w walce o awans do elity. Gospodarze zaczęli spokojnie, ale wyszli na prowadzenie, gdy po dośrodkowaniu Pawłowskiego piłkę do siatki skierował Sobczak. Po chwili gospodarze nie wykorzystali dogodnej szansy, a potem do głosu doszli przyjezdni. Ich próby dały efekt w końcówce pierwszej połowy, gdy Biliński uderzeniem z woleja nie dał szans bramkarzowi Zagłębia.

Gracze Podbeskidzia mieli lekką przewagę w drugiej połowie, bo lepiej operowali w środku pola. Pomóc swej drużynie chcieli trenerzy i wprowadzali nowych graczy. Jeden z nich - Goku wyprowadził Górali na prowadzenie. Minutę później Zagłębie uratowało punkt, gdy na listę strzelców wpisał się pochodzący z Krakowa Bryła.

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie 2:2 (1:1)