Rozgromili outsidera

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.05.2021 19:30, PAN
Na szóste miejsce w tabeli trzeciej ligi awansował Rekord Bielsko-Biała po efektownym zwycięstwie 7-2 z Polonią Świdnica
Goście mają już tylko matematyczne szanse na utrzymanie w III lidze, mimo to w Cygańskim Lesie zaprezentowali się ambitnie, szybko objęli prowadzenie, czym jednak zmusili gospodarzy do wzmożonego wysiłku. To zaś obróciło się przeciwko przyjezdnym, którzy do przerwy stracili cztery gole. W drugiej połowie widać było jeszcze wyraźniej różnice w przygotowaniu techniczno-taktycznym zespołu Rekordu, a rywal grał ambitnie do końca i zdobył jeszcze jednego gola.

Rekord Bielsko-Biała – Polonia-Stal Świdnica 7:3 (4:2)

Ciućka 11, Sz. Wróblewski 14, 46, 57, Szymański 24, 39, Mucha 78 - Myrta 5, 38, Czarny 88.

Rekord: Szumera – Gaudyn (68 Kamionka) , Madzia, Kareta (60 Żołna), Caputa, Sz. Wróblewski, Kowalczyk, Szymański (68 Byrtek), Iwanek (60 Sz. Mucha), Nowak (60 Czaicki), Ciućka.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.