Ruszają rewanże w trzeciej lidze

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 04.03.2021 11:34, PAN
W najbliższy weekend rozgrywki wznawia III liga, grupa III, w której występuje bielski Rekord
Ruszają rewanże w trzeciej lidze
Wszystko wskazuje na to, że o drugą ligę powalczą legendy polskiej piłki czyli mistrz półmetka Ruch Chorzów oraz depcząca mu po piętach Polonia Bytom. Marzeniem Rekordu jest awans do czołówki tabeli i przygotowanie zespołu do kolejnego cyklu. Wszystkie mecze, póki co, odbywać się będą przy zamkniętych trybunach.

Pierwszym rywalem Rekordu w Cygańskim Lesie będzie ROW Rybnik, mecz rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 6 marca o godzinie 15. Kadra Rekordu zmieniła się, gdyż dołączyli do niej dwaj rutyniarze. Przede wszystkim Tomasz Nowak z Podbeskidzia Bielsko-Biała, przy którym dojrzewać ma bielska młodzież. Postawiono także na Szymona Byrtka z rewelacji IV-ligowych stadionów Orła Łękawica. Kadrę wzmocnili także Krzysztof Żerdka z MRKS Czechowice-Dzedzice oraz Arkadiusza Krysika z Jagielloni Białystok.

Runda wiosenna do łatwych należeć nie będzie. Dlaczego? W minionym sezonie z III ligi nikt nie spadał z uwagi na przedwczesne zakończenie rozgrywek z uwagi na pandemię. Od sierpnia rozgrywki we wszystkich 4 grupach przejmuje Polski Związek Piłki Nożnej. Centrala postawiła sprawę jasno, w każdej grupie ma być po 16 drużyn, uwzględniając miejsca dla beniaminków oraz zespoły, które opuszczą II ligę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›