reklama

Są wciąż w grze o milion złotych!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 14.11.2019 08:47, PAN
Futbolistki Rekordu Bielsko-Biała są w kolejnej rundzie Pucharu Polski i jest bardzo prawdopodobne, że do stolicy Podbeskidzia przyjedzie klub z żeńskiej ekstraklasy.

Są wciąż w grze o milion złotych!
Futbolistki Rekordu Bielsko-Biała są w kolejnej rundzie Pucharu Polski i jest bardzo prawdopodobne, że do stolicy Podbeskidzia przyjedzie klub z żeńskiej ekstraklasy.
Bielszczanki są jedyną drużyną piłkarską z naszego regionu, która pozostała w pucharowej rywalizacji. W tym sezonie zwycięzca PP otrzyma czek na milion złotych!

Rekord pokonał liderującą w II lidze Prądniczankę Kraków 4-1 (2-1). Najważniejsze momenty tych zawodów to początek meczu, gdy bielszczanki uzyskały dwa gole i początek drugiej odsłony, kiedy padła trzecia bramka. Gospodarze kwestionowali prawidłowość jej zdobycia, natomiast byli pewni, że Rekord wygrał zasłużenie. Mecz obył się przy sztucznym świetle na nowoczesnym stadionie, który za 7 milionów złotych miasto wybudowało Prądniczance, która postawiła na szkolenie kobiet. Krakowski klub odpadł z pucharowej rywalizacji, ale finansowo nie stracił. PZPN wypłaci Prądniczance 6 tysięcy złotych, Rekord otrzyma pieniądze także wówczas, gdy odpadnie z gry. Tyle, że w kolejnej rundzie stawka dla drużyn wzrasta niemal dwukrotnie!

Prądniczanka Kraków – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:2)

Kuciel 32 - Czyż 17, Nowak 20, Moskała 50, samobójcza 80.

Rekord: Ciupa – Skolarz, Polnik, Knysak, Chóras (85. Waliczek), Mandla, Cygan, Franaszek (60. Kaim), Madeja (46. Moskała), Czyż, Nowak.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›