Siatkarz, trener, teraz prezes

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 27.09.2021 18:09, PAN
Sebastian Świderski został nowym prezesem Polskiego Związku Siatkówki
Siatkarz, trener, teraz prezes
Były znakomity siatkarz i działacz sportowy wybrany został niemal jednomyślnie przy dwóch głosach wstrzymujących. W narodowych barwach Świderski występował w latach 1996 -2011 i rozegrał 322 spotkania. W reprezentacji Polski juniorów zdobywał mistrzostwa Europy i świata. W seniorskiej kadrze wywalczył wicemistrzostwo świata.

Dwukrotnie miał honor reprezentować Polskę w igrzyskach olimpijskich. Nowy prezes jest magistrem zarządzania, a studia ukończył na Uniwersytecie Szczecińskim. Sprawdził się jako trener i działacz sportowy. Z jego wyborem wiązane są ogromne nadzieję na uporządkowanie wielu spraw, ponieważ poza wynikami sportowymi, które poprawiać można zawsze w PZPS jest wiele spraw do załatwienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›