Siatkarze awansowali do ćwierćfinału! Będą niespodzianki dla kibiców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 28.11.2019 12:00, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała awansowali do ćwierćfinału rozgrywek Pucharu Polski.
Siatkarze awansowali do ćwierćfinału! Będą niespodzianki dla kibiców
Nie wynik, lecz styl, w jakim bielszczanie pokonali Norwid Częstochowa 3-0 (25-22, 25-21, 25-16) budzi powinien największe uznanie.

Norwid to solidna drużyna i nawet pokazała to w starciu z BBTS. Tyle, że metamorfoza, jaką przeszedł bielski zespół w ciągu kilku tygodni jest wręcz niesamowita. Z drużyny, na której występy z trudem się patrzyło, teraz nie można oderwać wzroku. Bielszczanie grali swoje, potrafili też zareagować na boiskowe wydarzenia i gdy dwóch graczy z Częstochowy wyrastało ponad przeciętność, natychmiast zniwelować ich rolę na parkiecie. Brawo. W nagrodę siatkarze i kibice BBTS będę mogli się delektować pucharowymi bojami z zespołami z najwyższej klasy rozgrywkowej.


W najbliższą sobotę BBTS podejmie o godzinie 17:00 Chrobrego Głogów. Każdy sympatyk, który przyjdzie na mecz otrzyma chińskie ciasteczko z wróżbą.

Wśród ciastek z wróżbami ukryją się także prezenty od sponsorów i partnerów, będą także upominki klubowe. Wróżba wróżbą, choć jest jasne, że każdy otrzymujący ciasteczko chciałby, by znalazła się w nim karteczka z hasłem - "BBTS w Plus Lidze".

Ponadto każdy Andrzej wraz z osobą towarzyszącą obejrzy mecz otrzymując darmowe zaproszenie - trzeba je będzie odebrać w kasie.

BBTS Bielsko-Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:22, 25:21, 25:16)
BBTS: Macionczyk (2), Kapelus (15), Hunek (5), Krikun (8), Makowski (7), Cedzyński (12) oraz Marek (libero), Dorosz, Frąc (4), Popik, T. Piotrowski.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›