Siatkarze BBTS rozgromili rywala

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.12.2019 18:30, PAN
W kolejnym meczu I ligi siatkarzy BBTS Bielsko-Biała pokonał Chrobrego Głogów 3-0.
Siatkarze BBTS rozgromili rywala
Mecz zorganizowany w "Andrzejki" był niewątpliwa gratką dla kibiców. Po pierwsze każdy z nich otrzymał ciasteczko z wróżba, po drugie każdy Andrzej obejrzał mecz gratis, po trzecie i najważniejsze BBTS rozbił rywala w pył i błyskawicznie sięgnął po pełną pulę.

Gdyby nie plakat meczowy informujący o tym, że to mecz I ligi kibic mógłby sądzić, że do Bielska-Białej przyjechała niżej notowana ekipa. Taka była różnica poziomu sportowego prezentowanego przez oba teamy. Przewaga BBTS była przygniatająca; w ataku, bloku, na przyjęciu - w każdym elemencie gospodarze byli o klasę lepsi. Chrobry większość punktów zdobył po błędach rywali niż sam je wywalczył, a Oleg Krikun został kolejny raz MVP meczu i w nagrodę dostał o sponsora koszyk ze smakołykami.

BBTS Bielsko-Biała - SPS Chrobry Głogów 3:0 (25:18, 25:16, 25:18)

BBTS: Macionczyk (2), Makowski (7), Oniszk (5), Krikun (12), Kapelus (9), Hunek (9) oraz Marek (libero) Frąc (3), Popik, Piotrowski (1), Dorosz (2).


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›