Szukają następców mistrza

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 31.12.2021 11:34, PAN
Najmłodsi narciarze zakończyli rywalizację w drugiej edycji zawodów LOTOS Cup Kids, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”.
Szukają następców mistrza
Na obiektach w Wiśle brakowało świeżego śniegu, pogoda była raczej wiosenna, niemniej zawody doszły do skutku. W najmłodszej grupie dziewcząt trzecie miejsce zajęła Julia Fender z LKS Klimczok Bystra, zaś w gronie chłopców drugi był Wiktor Sosna z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. Wśród dziewcząt starszych drugie miejsce zajęła Marta Ściborska, a trzecie Oliwia Bury z Wisły. W gronie chłopców Adam Pilch z ekipy gospodarzy był drugi. W kombinacji norweskiej pierwsze lokaty zajmowali Paweł Wałach, Adam Pilch i Oliwia Bury, a drugie Marta Ściborska.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›