Tylko punkt na inaugurację

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 06.03.2021 18:24, PAN
Rozpoczęła się runda rewanżowa w III grupie III ligi piłkarskiej
Tylko punkt na inaugurację

Bielski Rekord rozpoczął zmagania od konfrontacji z ROW Rybnik. Wiele oczekiwano po postawie zespołu z Podbeskidzia, a jednak zawody zakończyły się bezbramkowym remisem, z którego na pewno bardziej zadowoleni są przyjezdni. Gospodarze zaczęli mecz obiecująco, piłka po strzale z rzutu wolnego Nowaka trafiła w słupek, inny nowy gracz Rekordu Byrtek także nie miał szczęścia, gdyż po jego strzale futbolówka także odbiła się od słupka. Na początku drugiej połowy okazje bramkową wypracowali przyjezdni, potem dwie szanse miał z kolei Rekord, który oddał inicjatywę w końcówce, co mógł przypłacić stratą bramki.


Rekord Belsko-Biała - ROW Rybnik 0-0

Rekord: Szumera - Caputa, Karenta, Żołna, Madzia, N. Wróblewski (73 Gaudyn), Ciućka, Nowak, Szymański, Mucha (62 Sobik), Byrtek.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›