Tytuł trudniej obronić niż zdobyć

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 06.12.2020 16:10, PAN
W zakończonych w Jastrzębiu mistrzostwach Polski U-18 dziewcząt w futsalu Rekord Bielsko-Biała sklasyfikowany został na miejscach 5.-8.
Tytuł trudniej obronić niż zdobyć
Bielszczanki były faworytkami turnieju, wszak broniły mistrzostwa Polski, kilka z nich ma za sobą doświadczenie zdobyte na parkietach futsalowej ekstraklasy. I Rekord zaczął turniej bardzo dobrze pokonując SMS II Łódź 3-1, AZS UJ Kraków 3-2 i remisując ze Staszkówką Jelna 1-1. Jak wiadomo, najtrudniej w MMP jest przejść fazę ćwierćfinałową i tutaj Rekord potknął się, ulegając ROW Rybnik 0-1. W meczu zawodniczki z Rybnika wypracowały jedną okazję i ją wykorzystały, zaś Rekord pomimo przewagi nie zdołał zdobyć gola. ROW potem przegrał wszystkie mecze i zajął IV miejsce.

Rekord: Natalia Majewska, Laura Kłębek, Martyna Cygan, Martyna Gąsiorek, Marta Predecka, Karolina Czyż, Julia Palichleb, Emilia Waliczek, Zuzanna Zdan, Wiktoria Nowak, Julia Żydek, Justyna Wiesner.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›