Więcej Hutnika w Podbeskidziu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.01.2021 20:04, PAN
Poznaliśmy nowy sztab szkoleniowy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Nowy trener Robert Kasperczyk dobrał sobie współpracowników, z którymi zna się z pracy w Hutniku i Cracovii
Więcej Hutnika w Podbeskidziu

Nowy drugi trener Kordian Wójs to szkoleniowiec, który ma za sobą pracę w roli asystenta trenera w Cracovii, w tym samym klubie przez trzy lata prowadził drużynę do lat 19. Jeszcze wcześniej pracował m.in. w Sandecji Nowy Sącz, Kolejarzu Stróże, KSZO, a pracę trenera rozpoczął w Hutniku Kraków.

Nowy trener bramkarzy, Rafał Skórski, ma za sobą doświadczenie w pracy m.in. w Cracovii, GKS Katowice, Lechii Gdańsk, a od 2009 pracował z młodzieżowymi reprezentacjami Polski. Jako bramkarz największe sukcesy odnosił w Hutniku.

Jerzy Lipczyński to trener przygotowania motorycznego, wykładowca uniwersytecki, doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Dotychczas pracował w Hutniku Kraków, a także współpracuje indywidualnie ze sportowcami różnych dyscyplin. W sztabie pozostał analityk Adrian Olecki, który poprowadzi również czwartoligowe rezerwy. Z klubu zaś odeszli: Zbigniew Małkowski, Michał Puchała, Piotr Kołc i Hubert Kościukiewicz.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontak[email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›