reklama

Więcej meczów w telewizji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 16.05.2020 11:42, PAN
W ramach odmrażania polskiego sportu na boiska niebawem wybiegną piłkarze trzech najwyższych klas rozgrywkowych.1 czerwca ruszy I liga, w której liderem jest Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Więcej meczów w telewizji
Mecze Fortuna I ligi obejrzeć będzie można w kanałach Telewizji Polsat. Stacja decydowała się na pokazywanie sześciu, a nie jak do tej pory trzech,
meczów z każdej kolejki. Dlaczego? Z Myślą o kibicach. Tych jest sporo, ale łączy ich to, że spotkań swoich ukochanych teamów nie będą mogli oglądać na żywo.
Jest jasne, że telewizja będzie starała się pokazywać teoretycznie najciekawiej zapowiadające się widowiska oraz te derbowe. Fani Podbeskidzia nie muszą się martwić, ponieważ większość spotkań tej drużyny będzie można obejrzeć na szklanym ekranie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›