Wielkie emocje w końcówce meczu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 07.11.2021 13:37, PAN
Rekord Bielsko-Biała przegrał w Jeleniej Górze w meczu o mistrzostwo III ligi piłkarskiej
Jelenia Góra słynęła głównie z bardzo dobrych drużyn żeńskich w koszykówce i piłce ręcznej, teraz do głosu doszli także futboliści, którzy grają na szczeblu centralnym. Faworytem meczu był Rekord i potwierdzeniem tego była pierwsza połowa, w której goście wypracowali tyle bramkowych okazji, by być pewnym zwycięstwa. Po 45 minutach wciąż było 0-0 i gospodarze uwierzyli, że mogą z faworytem pokusić się o niespodziankę. Pierwszą bramkę wbił Karkonoszom gracz Rekordu Madzia, który szybko jednak zrehabilitował się i doprowadził do wyrównania. Rekord chciał powalczyć o pełną pulę, zaatakował i przypłacił to stratą dwóch bramek oraz trzech punktów. To druga porażka z rzędu zespołu, w dodatku z wyraźnie niżej notowanym przeciwnikiem.

Karkonosze Jelenia Góra – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:0)

Madzia 60 gs, Siudak 88, Milewski 90 - Madzia 80, Wróbel 90.

Rekord: Żerdka – Madzia, Pańkowski, Kareta, Żołna, Kowalczyk, Nowak (83 Czaicki), Caputa, Twarkowski (64 Wróblewski), Wróbel, Mucha (64 Sobik).