Wygrały bez straty seta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 18.09.2020 19:53, PAN
Na inaugurację rozgrywek Tauron Ligi Kobiet siatkarki BKS Stal Bielsko-Biała zdobyły komplet punktów w Łodzi.
Kluczem do zwycięstwa był drugi set, w którym BKS wysoko prowadził, by dać następnie dojść rywalkom i wygrać po dramatycznej walce 30-28. Siatkarki z Łodzi spasowały i bielszczanki już bez większych kłopotów triumfowały w trzeciej partii, zgarniając komplet punktów. BKS zagrał bardzo dobry mecz, faworyzowane gospodynie tylko we wspomnianym drugim secie potrafiły nawiązać wyrównaną walkę. Oby taką formę siatkarki z Podbeskidzia prezentowały przez cały sezon.

ŁKS Commercecon Łódź – BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 28:30, 20:25)

ŁKS: Wójcik (9), Lazović (12), Ninković (6), Bongaerts (5), Alagierska (8), Zaroślińka-Król (8), Strasz (libero) oraz Saad (libero).

BKS:Janiuk (15), Kossanyiova (11), Świrad (11), Orvosova (13), Szlagowska (14), Gajewska (2), Drabek (libero) oraz Kazała i Szczygłowska (libero).