Wygrywają seniorzy oraz młodzież

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 21.12.2021 16:31, PAN
To był udany weekend dla koszykarskich drużyn Basket Hills Bielsko-Biała
Wygrywają seniorzy oraz młodzież
Seniorzy w ramach meczu o mistrzostwo II ligi podejmowali Iskrę Częstochowa i nie dali rywalowi najmniejszych szans wygrywając 86-50. To było piąte z rzędu zwycięstwo "Hillsów", którzy zakończyli zmagania w 2021 roku na trzecim miejscu w tabeli. Kolejna seria spotkań rozgrywana będzie na raty, część zespołów zagra tuż przed Sylwestrem, inni, w tym bielszczanie, na początku nowego roku. Sportowy wynik uzyskany przez zespół przekracza oczekiwania, bowiem w historii drugoligowych występów drużyna z Bielska-Białej nigdy nie była tak wysoko.

Z dobrej strony pokazali się także chłopcy w kategorii U-11, którzy podejmowali trzy inne rozgrywki w ramach rozgrywek o mistrzostwo województwa. Bielszczanie pokonali kolejno: Stela Cieszyn 44:19, MKS Wodzisław Śląski 44:8 i UKS SP 27 III Katowice 63:10 przyczyniając się walnie do obrony tytułu mistrza Śląska.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›