Ze zmiennym szczęściem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 05.05.2021 14:46, PAN
Dwa mecze w odstępie kilkudziesięciu godzin rozegrały piłkarki Rekordu Bielsko-Biała
Najpierw podejmowały w I lidze SWD Wodzisław Śląski. Nieoczekiwanie rywali postawiły się miejscowym zawodniczkom, objęły prowadzenie i do 90 minuty utrzymywał się wynik remisowy 2-2. Obie bramki dla Rekordu zdobyła Klaudia Adamek. Nie ona została jednak bohaterką meczu, a Katarzyna Moskała, która w szóstej minucie doliczonego czasu gry popisała się skutecznym strzałem z rzutu wolnego. Kto wie, może właśnie ten gol będzie tym kluczowym w kwestii awansu bielskiej drużyny do ekstraklasy.

Po szalonej radości przyszedł czas na prysznic, przepakowanie sprzętu i długą podróż do Poznania, gdzie Rekord stoczył futsalowy bój z AZS UAM Poznań w ramach 1/4 finału Pucharu Polski. Porażka 0-4 z mistrzem Polski wstydu nie przynosi, poznanianki awansowały do Final Four i mają w tym sezonie szanse na dublet. A Rekord może już się skupić na rywalizacji w I lidze piłkarskiej, gdzie jest blisko, bardzo blisko historycznego sukcesu.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.