Zmiany w bielskim zespole

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 15.05.2021 10:44, PAN
Siatkarska drużyna BKS Bostik Bielsko-Biała wyraźnie zmienia swoje oblicze
Zmiany w bielskim zespole
Sporo siatkarek zdecydowało się opuścić zespół i jak to w życiu bywa z części z nich zrezygnował sztab, inne postanowiły spróbować sił w innych klubach korzystając z faktu, że ich kontrakty wygasły z końcem sezonu. Na pewno trudną do przełknięcia sprawą jest odejście Andrei Kossanyiovej. Dla jednych była najlepszą zawodniczką BKS w minionym sezonie, dla innych prawdziwą liderką. Nikt nie ma prawa podważać jej sportowych atutów, na pewno byłaby ważną postacią zespołu w kolejnym sezonie. Szkoda. Pod Klimczokiem nie zagrają także: Aleksandra Szczygłowska, Dagmara Dąbrowska, Dominika Witowska i Katarzyna Wawrzyniak.

Po stronie nabytków BKS przedstawia młodą przyjmującą Martynę Borowczak. Wielokrotna reprezentantka Polski w młodzieżowych reprezentacjach ostatnio grała w pierwszoligowym SMS Szczyrk, tak więc przeprowadzka do Bielska-Białej nie była kłopotem. Nowy kontrakt z klubem podpisały także: Gabriela Orvosova, Aleksandra Kazała, Martyna Świrad i Magdalena Janiuk.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›