Jak zdobyć więcej wyświetleń na YouTube?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 31.08.2021 09:46, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
YouTube jest drugim, zaraz po Facebooku, serwisem ze społecznością liczącą ponad 2 miliardy użytkowników. Jest on typowym serwisem do zamieszczania krótkich filmików lub coraz modniejszych ostatnio podcastów. Zaistnienie i chęć stania się popularnym, wymaga od użytkowników ogromu pracy organicznej oraz motywacji. W tej drodze na szczyt jest wiele możliwości wsparcia własnej autoprezentacji. W tym artykule przedstawimy Ci kilka skutecznych sposobów na to, jak zdobyć więcej wyświetleń pod filmami na YouTube.
Jak zdobyć więcej wyświetleń na YouTube?

Promowanie się na innych mediach społecznościowych

Spora grupa użytkowników YouTube publikująca swoje własne produkcje filmowe, należy do innych serwisów społecznościowych. Podstawą dla wielu z nich bez wątpienia jest Facebook czy Instagram. YouTube interesuje ich dopiero w późniejszym czasie. Bywa też odwrotnie, zagorzali zwolennicy YouTube, niejako z pewnego rodzaju przymusu, są także użytkownikami Facebooka jak i Instagrama.

Jest to niemal powszechne wśród osób czy firm prowadzących kampanie promocyjne. Taka sytuacja stwarza idealne warunki do tego, aby wykorzystywać swoje profile w różnych serwisach społecznościowych i tam promować własny kanał na YouTubie. Jest to najprostsza, najłatwiejsza, najskuteczniejsza jak i najtańsza forma reklamy. Na profilach w innych mediach jest bardzo dużo miejsca do wysyłania sygnałów o prowadzeniu kanału. Na przykład użytkownik Instagrama może w swoim biogramie umieścić aktywny link odsyłający do konta na YouTubie. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Facebooka, tam również jest bardzo dobre miejsce na taką informację.

Promowanie kanału na stronie www

Idealnym miejscem jest także osobista lub firmowa strona www. Tam można zamieścić zajawkę filmu lub nawet całe wideo z przekierowaniem na kanał na YouTubie. Posiadacze sklepów internetowych, blogów itp. witryn, umieszczając na nich przekierowanie do YouTube, mają bezpłatną bardzo atrakcyjną formę zainteresowania innych odbiorców tym czym się zajmuje na YouTube.

Każdy serwis posiada swoje logo. Przyjęło się wśród użytkowników internetu, że umieszczenie znaczka z logo serwisu z jakiego się korzysta na własnej np. stronie www, blogu, biogramie daje innym informację, że obserwowana osoba, firma czy produkt ma również swojego odpowiednika na wskazanym serwisie społecznościowym. Dzięki tej bardzo prostej metodzie można naprawdę dużo zyskać, zwłaszcza kiedy poszukuje się nowych dróg dotarcia do większej grupy odbiorców.

Subskrypcje kanału

Subskrypcje na YouTube to nic innego jak konkretny człowiek czy firma za nią stojąca. Dzięki zachęcaniu do subskrybowania własnego kanału na YouTube, zwiększa się grono najczęściej bardzo lojalnych i oddanych odbiorców publikowanych treści.

Osoby subskrybujące wybrany kanał są na bieżąco z wszystkimi publikowanymi nowościami. I właśnie bardzo częste te osoby korzystają z możliwości udostępniania oglądanych filmów. Wykonując taki manewr, automatycznie mogą zachęcić szersze grono nowych osób, na zaciekawienie się nie tylko udostępnionym np. filmem, ale także mogą one zostać zachęcone, aby zajrzeć na kanał z którego pochodzi udostępnienie i zostawić tam np. komentarz itp.

Informowanie o nowych publikacjach na YouTube

Jak już było wyżej, wszyscy którzy są subskrybentami danego kanału mogą automatycznie dostawać informację o nowych publikacjach. Podobny manewr można wykonać mając konto np. na Facebooku i w innym serwisie i tam zamieszczać informacje o nowościach na swoim kanale na YouTube. Także strona www może służyć jako bezpłatna platforma informująca o nowościach na własnym kanale YouTube. Jest to tak zwany dzwoneczek.

Zakup wyświetleń na YouTube

Na rynku usług internetowych działają firmy zajmujące się wspieraniem czy obsługą kanałów na YouTube. Jedną z takich firm jest serwis kuplike.pl. Strona ta w swojej bogatej ofercie ma także pakiety dotyczące YouTube. Kupując tam odpowiedni pakiet można zwiększyć ilość wyświetleń filmu na Youtube, polubień czy komentarzy. Wybór propozycji jest bardzo szeroki i na podstawie własnego zapotrzebowania można kupić to co jest niezbędne, aby poprawić statystyki posiadanego kanału na YouTube. Co ważne, ich usługi dostępne są w bardzo przyzwoitych cenach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy