Liście opadły, śmieci zostały. Smutny obraz naszych lasów.

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Na sygnale, Wiadomości, 16.12.2019 15:00, ap
Las to nie miejsce na odpady! Niestety wiele osób traktuje zielone tereny jak darmowy śmietnik.
Liście opadły, śmieci zostały. Smutny obraz naszych lasów.
Zdjęcie nadesłała nasza czytelniczka.

- Liście opadły, śmieci zostały - napisała Pani Agnieszka, która powyższe zdjęcie zrobiła podczas spaceru w lesie w gminie Czernichów.

Wyrzucanie śmieci w lesie jest karygodne i absurdalne, ponieważ i tak płacimy za wywóz odpadów. Niestety wiele osób nie zwraca na to uwagi.

Jeżeli zobaczymy, że ktoś wyrzuca odpady w miejscu do tego nie przeznaczonym, możemy i powinniśmy poinformować straż miejską lub policję. Najlepiej takie zdarzenie udokumentować (zdjęcie, filmik). Służby są zobowiązane znaleźć sprawców takiego zachowania.

Dla tych, którzy mają na sumieniu śmieci w lesie mamy złą informację. W wielu miejscach instalowane są przenośne fotokomórki, dzięki którym łatwo znaleźć winnych i wyciągnąć wobec nich odpowiednie konsekwencje!

Jeżeli jesteś świadkiem zdarzenia lub chcesz poruszyć jakiś temat, napisz do nas na adres [email protected] lub na naszym Messengerze.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy