Nowe atrakcje przy bielskim żłobku miejskim

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 08.07.2020 15:38, fot. Wydział Polityki Społecznej UMBB
Nowe atrakcje przy bielskim żłobku miejskim

Bujaki na sprężynach, zestawy zabawowe ze zjeżdżalniami, ścianki interaktywne, huśtawki bocianie gniazda i kolorowy autobus – to wyposażenie nowego placu zabaw przy Żłobku Miejskim przy ul. Pod Grodziskiem 4 w Bielsku-Białej. Z atrakcji najmłodsi mieszkańcy miasta uczęszczający do placówki mogą korzystać już od kilkunastu dni.

Jak informuje Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, kompletując nowy plac zabaw, zadbano, aby zabawki były różnorodne nie tylko pod względem wyglądu, ale przede wszystkim funkcjonalności.


Wszystkie są wykonane z ekologicznych materiałów i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Atrakcje dostosowane są do możliwości i potrzeb dzieci. Ich zadaniem jest stymulowanie rozwoju psychicznego, fizycznego, emocjonalnego oraz społecznego najmłodszych.

Całkowity koszt nowego placu zabaw wyniósł 148.350 zł. Pieniądze pochodziły z budżetu miasta.

źródło: UM Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy