Od soboty więcej restrykcji. Rząd podjął decyzję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 17.03.2021 15:22,
W całym kraju wracają surowsze restrykcje.
Od soboty więcej restrykcji. Rząd podjął decyzję

Ponieważ w ostatnich dniach znacznie przybywa osób zakażonych koronawirusem w Polsce (za wtorek jest to ponad 25 tys. przypadków w Polsce) i pogarsza się sytuacja w szpitalach, gdzie trafia coraz więcej pacjentów, rząd zdecydował o zaostrzeniu obowiązujących dotychczas restrykcji.

Podczas czwartkowej (17.03) konferencji prasowej minister Adam Niedzielski poinformował, że dodatkowe restrykcje rozszerzone zostaną na cały kraj.

Od soboty (20.03) ponownie zamknięte zostaną hotele, ograniczona zostanie działalność galerii handlowych, zamknięte zostaną kina, galerie, muzea, baseny, sauny i obiekty sportowe.

W klasach I-III szkół podstawowych przywrócona zostanie nauka zdalna (do 9 kwietnia).

Minister zastrzegł, że jeśli nie przyniesie to efektów, to w kolejnym etapie - i tu cytat - "będziemy zamykać wszystko".


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy