Ostatni etap remontu ulicy Żywieckiej, utrudnienia dla kierowców

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 01.07.2020 15:20,
Rozpoczął się ostatni etap przebudowy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Mowa o około 440-metrowym odcinku od ul. Owocowej do ul. Sielanki. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Ostatni etap remontu ulicy Żywieckiej, utrudnienia dla kierowców

Prace w tym miejscu związane są z wykonaniem przepustów i innych urządzeń infrastrukturalnych. Dlatego jezdnia jest całkowicie zamknięta. Utrudnienia potrwają do 31 lipca. Wykonawca musi wyrobić się z pracami związanymi z zamknięciem odcinka, bo już 7 sierpnia br. m.in. tą trasą przejedzie Tour de Pologne. Później prace będą kontynuowane.

Zamkniętym fragmentem ul. Żywieckiej może poruszać się komunikacja zbiorowa, zarówno autobusy PKS, jak i komunikacja miejska, służby interwencyjne i mieszkańcy jadący do swoich posesji. Ruch tranzytowy odbywa się objazdem i jest poprowadzony ul. Przędzalniczą, Bystrzańską, odcinkiem ul. Szczyrkowskiej w Bystrej oraz ul. Wyzwolenia w Wilkowicach.

Prowadzone prace to ostatni etap całkowitej przebudowy ul. Żywieckiej - na odcinku od ul. Lwowskiej do granicy miasta.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy