Sprawca kradzieży poszukiwany przez policję, która pokazuje zdjęcia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.06.2020 13:36,
Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna dokonał kradzieży pieniędzy z mieszkania seniorki. Kradzież miała miejsce w jednym z mieszkań na terenie Czechowic-Dziedzic. Publikujemy wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.
Sprawca kradzieży poszukiwany przez policję, która pokazuje zdjęcia

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna przez kilka dni wynajmował jedno z pomieszczeń w mieszkaniu seniorki. Zyskawszy zaufanie, wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej skradł przechowywaną w mieszkaniu gotówkę. Kradzież miała miejsce w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 04/05 czerwca 2020 roku.Policja publikuje zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 857 08 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55. Zapewniamy anonimowość - informuje bielska policja.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy