Tablice z nazwami przystanków

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 06.06.2022 08:35, fot. Wydział Komunikacji UMBB
Tablice z nazwami przystanków

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej w maju doposażył kolejne wiaty w tablice czołowe z nazwą oraz numerem przystanków autobusowych. Tabliczki zostały zmontowane na 83 przystankach zlokalizowanych m.in. w ciągu al. Armii Krajowej, ul. Gościnnej, ul. Górskiej, ul. Karpackiej, ul. Katowickiej, ul. Komorowickiej, ul. Lipnickiej, ul. Piekarskiej, ul. Polnej, ul. Sobieskiego i ul. Wyzwolenia.

Jak podkreśla Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oznakowanie wiat przystankowych tabliczkami z nazwą i numerem przystanku jest istotnym elementem w kształtowaniu informacji pasażerskiej w mieście. Dzięki tym informacjom pasażerowie są w stanie bezproblemowo wyszukać w aplikacjach ITSBB oraz Kiedyprzyjedzie informację o odjazdach autobusów w czasie rzeczywistym ze wskazanej lokalizacji. Czytelne oznakowanie wiat przystankowych ułatwia podróżowanie komunikacją miejską także pasażerom przyjezdnym nie znającym miasta.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy