Targi EkoStyl już za tydzień w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 11.06.2021 10:18,
Po półtorarocznej przerwie powracają popularne bielskie targi. 19-20 czerwca w hali pod Dębowcem odbędą się 8. Targi Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny.
Targi EkoStyl już za tydzień w Bielsku-Białej

Jak informuje Barbara Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra, które jest organizatorem imprezy, oferta wystawców w skierowana będzie zarówno do profesjonalistów poszukujących kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

Na targach zaprezentuje się ponad 200 wystawców, będą to producenci zdrowej, ekologicznej żywności, ekokosmetyków i środków czystości, ekologicznych ubrań i produktów zero waste (zero odpadów), produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

- Pojawią się producenci i dystrybutorzy ekoproduktów nie tylko z Polski, ale również z Czech, Rumunii, Bułgarii, Azerbejdżanu, a także Litwy i Ukrainy – mówi Barbara Kropka.

W programie m.in.:
- Strefa Kulinarna Polskiej Ekologii – dania kuchni polskiej z wykorzystaniem produktów ekologicznych, pokazy i degustacje;
- Strefa Ekodom – prezentowane będą innowacyjne rozwiązania dla domu zdrowego i bezpiecznego, najnowsze techniki dla zapewnienia komfortu cieplnego i ograniczenia szkodliwego oddziaływania domu na środowisko naturalne;
- wystawa edukacyjna zero waste - życie bez śmieci w praktyce;
- wystawa praktycznych rozwiązań, czyli jak w życiu codziennym ograniczyć śmieci do minimum;
- wykłady i prelekcje specjalistów i ekspertów na aktualne tematy;
ekoprzedszkole czyli profesjonalna opieka dla dzieci, dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie zwiedzić ekspozycję targów.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama