reklama

Co za samochód! Odsłonięto syrenkę Toma Hanksa [wideo]

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.12.2019 11:00, ap
Piękny samochód i piękna inicjatywa! Na placu Ratuszowym w Bielsku-Białej zaprezentowana została syrenka Toma Hanksa. Pojazd wkrótce trafi na licytację, by wesprzeć dziecięcą psychiatrię.
Co za samochód! Odsłonięto syrenkę Toma Hanksa [wideo]
Dzisiaj (02.12) na bielskim placu Ratuszowym jeszcze przed 9:00 tłumnie zgromadzili się mieszkańcy i dziennikarze oraz finalistki konkursu Miss Polski. W poniedziałkowy poranek zaprezentowana została syrenka zakupiona przez sławnego na całym świecie aktora Toma Hanksa.W odsłonięciu pojazdu udział wzięli: Monika Jaskólska - inicjatorka akcji z fundacji „Nie wypada nie pomagać”, Rafał Sonik - kierowca rajdowy, Bracia Collins - odpowiedzialni za remont samochodu oraz Jarosław Klimaszewski - prezydent Bielska-Białej.

Prezentacja klasycznego auta niesie za sobą konkretny cel.

- Syrenka na przełomie kwietnia/maja zostanie wystawiona na licytację. Kwota pozyskana z aukcji zostanie przekazana Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej. W ten sposób chcemy zwrócić uwagę na problem dziecięcych psychiatrii - mówiła Monika Jaskólska z fundacji „Nie wypada nie pomagać".

Każdy zainteresowany pojazdem jeszcze może go zobaczyć. Samochód na placu ratuszowym postoi do godz. 14:00.

Następnie klasyka polskiej motoryzacji pojedzie do dziecięco szpitala, gdyż w wewnątrz pojazdu znajdują się upominki dla małych pacjentów, a potem wyjedzie z Bielska-Białej.

Zobaczcie jak prezentuje się syrenka Toma Hanksa:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy