Niezwykła wystawa w w Galerii Fotografii B&B

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.07.2019 12:13, INFORMACJA PRASOWA
Niezwykła wystawa w w Galerii Fotografii B&B
Do 3 sierpnia w Galerii Fotografii B&B, mieszczącej się w bielskim Domu Kultury Włókniarzy, można zobaczyć plon cieszącego się dużym prestiżem XI Ogólnopolskiego Biennale Fotografii „Kochać człowieka”.


Konkurs, który od lat organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury, przedstawia w operującym skrótem, fotograficznym języku oblicza dzisiejszej miłości, ale także nienawiści oraz innych emocji współtworzących ludzki los. Motywem przewodnim wielu fotografii jest przemijanie i rozpad. Wnioski nasuwają się same: „Jestem człowiekiem i nic co ludzkie, nie jest mi obce”. Niby hasło znane od stuleci, a odkrywane niejako na nowo w trakcie zwiedzania tej intersującej ekspozycji – wartej polecenia zarówno ze względów socjologicznych, jak artystycznych.


foto: z archiwum MDK Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama