Od piątku do niedzieli Dni Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.06.2019 17:00,
Od piątku do niedzieli Dni Bielska-Białej

W tym roku Dni Bielska-Białej zostaną zainaugurowane w piątek, 14 czerwca o godz. 14.00 na placu Bolesława Chrobrego. Wystąpi tam Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej, która w swojej tradycji nawiązuje do sławnej Orkiestry 1 Pułku Strzelców Podhalańskich.

Uroczyste otwarcie Dni Bielska-Białej zaplanowano w piątek wieczorem na placu przed Ratuszem. O godz. 19.45 nastąpi losowanie nagród w loterii Rozlicz PIT w Bielsku-Białej.

Artysta, na którego pojawienie się szczególnie czeka publiczność podczas tegorocznego święta miasta, SHAGGY wystąpi na pl. Ratuszowym w piątek o godz. 21.00. O godz. 22.40 pierwszy wieczór Dni Bielska-Białej zakończy widowisko laserowe.

Piknik familijny z Kogutem Rubinem, zespołem My3 i Sylwią Przybysz odbędzie się w sobotę, 15 czerwca o godz. 16.00 w Parku Słowackiego. Kogut Rubin zabiera wszystkich uczestników w wesołą podróży, podczas której prezentuje animacje, konkursy oraz zapowiada występy.

Finał Dni Bielska-Białej zaplanowano na niedzielę, 16 czerwca o godz. 18.00 na terenie obok hali pod Dębowcem. Wystąpią tam Hyży i Natalia Szroeder.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy