Plebiscyt Super Samorząd 2019. Główna nagroda dla Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.06.2019 15:10, PAN
Plebiscyt Super Samorząd 2019. Główna nagroda dla Bielska-Białej

W piątek 7 czerwca, podczas uroczystej Gali w Zamku Królewskim w Warszawie, rozdano nagrody Super Samorząd 2019, przyznawane przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach ogólnopolskiej akcji Masz Głos za udaną współpracę pomiędzy społecznością a lokalnymi władzami.

Decyzję o tym, do kogo trafiła nagroda, podjęło jury w składzie: Mikołaj Cześnik (członek Zarządu im. Fundacji Batorego), Jerzy Stępień (były przewodniczący Trybunału Konstytucyjnego), Katarzyna Kubicka-Żach (redaktor prowadząca sekcję Samorząd i administracja portalu Prawo.pl).

Oprócz tego swojego zwycięzcę mogli wskazać internauci w plebiscycie internetowym. Ich wybór pokrył się z decyzją jury.

Pierwsze miejsce w plebiscycie zajęła inicjatywa „Bielsko-Biała – miasto przyjazne zwierzętom" oraz władze Bielska-Białej. Nominacja ta otrzymała 153 głosy spośród 487 oddanych w plebiscycie.

Plebiscyt internetowy Super Samorząd został zorganizowany w tym roku po raz pierwszy, sama nagroda natomiast została przyznana już po raz ósmy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy