Ogólnopolski spływ kajakowy za nami. Trasa liczyła 45 km

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.06.2020 10:00, PG
W sobotę (27.06.) kajakarze wystartowali z Żywca, skąd popłynęli do Porąbki.
Ogólnopolski spływ kajakowy za nami. Trasa liczyła 45 km

Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Trzy Zapory" w tym roku zorganizowany został po raz 54, co uczynił go jednym z najstarszych spływów kajakowych, ujętych w Kalendarzu Komisji Kajakarstwa dla Wszystkich PZK. Polski Związek Kajakowy Komisja Kajakarstwa dla Wszystkich w uznaniu organizacji spływu kwalifikuje Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Trzy Zapory” po raz trzynasty do cyklu spływów Grand Prix PZK. Do spływów cyklu Grand Prix PZK zaliczane są tylko najlepiej przygotowane spływy w Polsce.

W tym roku organizatorzy byli zmuszeni ograniczyć liczbę osób z uwagi na COVID-19. Trasa spływu wyniosła 45 km. W sobotę (27.06.) kajakarze wystartowali z Żywca, skąd popłynęli do Porąbki.

- Serdecznie gratuluję Organizatorom, że potrafili zmobilizować liczne grono chętnych, którzy z zachowaniem szczególnej ostrożności i środków bezpieczeństwa, zdecydowali się popłynąć w tych pięknych zawodach, o bogatej tradycji - mówi burmistrz Antoni Szlagor.
źródło: Urząd Miejski w Żywcu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy