Solidarni z Białorusią. Koncert na bielskim rynku

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.09.2020 18:04, W niedzielę 6 września bielszczanie ponownie mieli
Mimo niepewnej pogody publiczność dopisała, a na bielskim rynku pojawiło się również sporo mieszkających i pracujących w Bielsku-Białej Białorusinów.
Solidarni z Białorusią. Koncert na bielskim rynku

W niedzielę (6.09) bielszczanie ponownie mieli okazję wyrazić swoje poparcie dla pokojowych demonstracji na Białorusi. Kolejna edycja koncertu z cyklu #dumnizBB została zorganizowany pod hasłem Solidarni z Białorusią.

Na scenie na Rynku wystąpili Alesia Medzviadziuk, Marta Gzowska-Sawicka, zespoły Akurat i Dzień Dobry, Tomasz Lewandowski, a także grupa perkusyjna Walimy w Kocioł.

W imieniu prezydenta miasta głos zabrał jego zastępca - Adam Ruśniak. Podziękował bielszczanom za okazaną solidarność z Białorusinami. Wyraził też wdzięczność dla artystów, którzy tak spontanicznie i chętnie wzięli udział w koncercie.

Koncert odbył się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy