W wakacje Kolej Linowa Dębowiec za darmo dla najmłodszych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.08.2021 10:41, fot. Jacek Kachel Wydział Prasowy UM w BB
Minął właśnie półmetek wakacji. Często brakuje nam pomysłu, jak atrakcyjnie i bez większych kosztów spędzić wolne chwile razem z dziećmi. Odpowiedzią jest propozycja Kolei Linowej Dębowiec.
W wakacje Kolej Linowa Dębowiec za darmo dla najmłodszych

W ramach akcji Lato w mieście Kolej Linowa Dębowiec zaprasza dzieci i młodzież - mieszkańców Bielska-Białej - do skorzystania za darmo z jazdy kolejką od poniedziałku do piątku. Z darmowego przejazdu będzie mógł również skorzystać jeden opiekun. Akcja trwa do 3 września. KL Dębowiec czynna jest codziennie - w poniedziałki w godzinach 10.00-19.00, a od wtorku do niedzieli 9.30-19.00.

Obok kolejki są - plac zabaw, boisko do gier zespołowych, siłownia na świeżym powietrzu i ścieżka edukacyjna. Wszystko czynne w godzinach pracy kolei linowej. Warto skorzystać z tej ofert - blisko, atrakcyjnie i dzieci się nie nudzą.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy