Weź swoją kobietę na mecz!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 06.03.2020 12:44, PAN
Podbeskidzie Bielsko-Biała nie zapomina o swoich fankach, zwłaszcza z okazji Dnia Kobiet.
Weź swoją kobietę na mecz!
W poniedziałek 9 marca o godzinie 18 Górale zmierzą się z liderem Fortuna 1 Ligi Wartą Poznań. Bielski zespół po znakomitym początku rozgrywek i wygranej 4:0 w ostatnim meczu zajmuje 3. miejsce w tabeli.

Z okazji Dnia Kobiet, wszystkie Panie wejdą na Stadion Miejski za symboliczną złotówkę. Resztę zadań podczas tego wyjątkowego wieczoru przejmie drużyna, która zrobi wszystko, aby wygrać ten bardzo ważny mecz i sprawić radość wszystkim obecnym na trybunach!

Bilety w promocyjnej cenie można nabywać przez internet, w salonach Kolporter, wybranych stacjach paliw Mixpol oraz Sklepie Kibica w Gemini Park. Promocja obowiązuje do 9 marca włącznie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy