Bez incydentów na Bielskim Marszu Równości

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 04.07.2022 10:59,
W niedzielę (3.07) bielskimi ulicami przeszedł Marsz Równości.
Bez incydentów na Bielskim Marszu Równości

Marsz Równości zabezpieczali policjanci bielskiego garnizonu wspierani przez mundurowych z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej i Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i innych jednostek garnizonu śląskiego.

W zabezpieczeniu policjantom pomagali również strażnicy ze Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko na trasie marszu, ale w całym mieście. Zabezpieczeniem dowodził I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariusz Zajda wraz z Dowódcą Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariuszem Fajferkiem.

- Podczas marszu nie doszło do żadnych incydentów - informuje bielska policja.



źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy