Bielski ratusz znowu otwarty dla mieszkańców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 14.02.2022 13:49, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Bielski ratusz znowu otwarty dla mieszkańców

Od poniedziałku, 14 lutego br. Urząd Miejski w Bielsku-Białej przywraca pełną obsługę mieszkańców. Nie będzie już konieczności wcześniejszego umawiania wizyt.

Uwaga! Bezpośrednia obsługa osób, załatwiających swoje sprawy w Urzędzie Miejskim będzie się odbywała z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Przed wejściem do budynku każdy będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk, a wewnątrz będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek ochronnych i zachowania dystansu od innych osób.

Przypominamy również o możliwości załatwiania spraw urzędowych przez platformę ePUAP oraz drogą mailową i zachęcamy do korzystania z tych sposobów komunikacji z Urzędem Miejskim.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej informuje, że w uroczystościach ślubnych nadal będzie mogło wziąć udział jedynie 8 osób.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy