Bielszczanka świętuje setne urodziny!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 23.06.2022 12:52, fot. Jacek Kachel Wydział Prasowy UM w BB
Z tej okazji odwiedzili ją przedstawiciele bielskiego Urzędu Miasta.
Bielszczanka świętuje setne urodziny!

22 czerwca wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej Piotr Ryszka oraz dyrektor Biura RM Danuta Brejdak odwiedzili Paulinę Mrzygłód. Okazją do spotkania był fakt, że niedawno pani Paulina stała się członkinią elitarnego klubu 100-latków mieszkających w stolicy Podbeskidzia.

Paulina Mrzygłód 100 lat ukończyła 11 czerwca. Jubilatka urodziła się w Rybarzowicach. Podczas II wojny światowej mając 17 lat, została wywieziona na roboty przymusowe do Niemiec. Po wojnie zamieszkała w Bielsku.

Jubilatka lubi potrawy z mięsa. Bardzo dużo czyta i do tego nie potrzebuje okularów. Podkreśla, że rodzina jest najważniejsza. Urodziła pięcioro dzieci, ma 12 wnucząt, 19 prawnucząt i 2 praprawnuczęta.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy