Kolejne pary świętują ZŁOTE GODY

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 17.11.2021 13:26,
W Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej kolejne pary świętowały jubileusz pożycia małżeńskiego. Uroczystości odbyły się 9 i 10 listopada.
Kolejne pary świętują ZŁOTE GODY

9 listopada medale za 50 lat wspólnego życia przyznane przez prezydenta RP odebrali: Stanisława i Stanisław Drostowie, Eugenia i Tadeusz Drostowie, Małgorzata Jędrzejowska-Hatala i Czesław Hatala, Maria i Władysław Jaroszowie, Joanna i Stanisław Konderlowie, Lidia i Wilhelm Kurowie, Małgorzata i Antoni Mankiewiczowie, Genowefa i Roman Matyjowie, Dorota i Józef Muchowie, Teresa i Kazimierz Muzykowie, Krystyna i Ryszard Naumowiczowie, Halina i Władysław Nowakowie, Barbara i Marian Rzymkowie, Maria i Józef Słokowie, Irena i Józef Studenccy, Jadwiga i Jan Surmowie, Jolanta i Jan Wielgusowie, Krystyna i Henryk Wierońscy.

10 listopada z okazji 50 lat wspólnego życia małżeńskiego gratulacje i medale odebrali - Zdzisława i Henryk Faranowie, Halina i Eugeniusz Grodziccy, Marcela i Tadeusz Hamerlakowie, Zofia i Stanisław Hankusowie, Halina i Andrzej Krausowie, Jadwiga i Józef Kukuczkowie, Maria i Stanisław Ohirkowie, Anna i Jan Pezdowie, Barbara i Stanisław Placzki, Czesława i Tadeusz Potempowie, Stanisława i Kazimierz Przystałowie, Olga i Józef Szlauerowie, Franciszka i Jan Taborowie, Barbara i Andrzej Zielińscy. Jubileusz 60 lat wspólnego życia obchodzili - Aleksandra i Edward Dubielowie, Irena i Tadeusz Sadowscy, Maria i Romuald Szemikowie, Bronisława i Jan Wodylowie. Wszystkim jubilatom gratulujemy.

- Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza mogą zgłaszać ten fakt do USC. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – informuje zastępca kierownika bielskiego USC Anna Bielak.

źródło: UM Bielsko-Biała

na zdjęciu: Jubilaci Krystyna i Ryszard Naumowiczowie, fot. Anna Bielak

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy