Medale i gratulacje dla jubilatów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 16.03.2022 15:43, Antoni i Marianna Calów, fot. Anna Bielak
16 marca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej pary małżeńskie, które obchodziły jubileusze wspólnego życia, otrzymały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Medale i gratulacje dla jubilatów

16 marca jubileuszowe gratulacje odebrali: Krystyna i Józef Barcikowie, Marianna i Antoni Calów, Helena i Andrzej Flettnerowie, Elżbieta i Dariusz Gilowscy, Urszula i Janusz Jałoszyńscy, Krystyna i Lech Janikowie, Grażyna i Jan Kalicińscy, Anna i Emilian Limańscy, Janina i Jan Łaciakowie, Maria i Ryszard Misterkowie, Krystyna i Stanisław Płosowie, Krystyna i Rajmund Prusowie, Ewa i Józef Słoninowie, Lucyna i Jerzy Sowowie, Maria i Henryk Stankowie, Urszula i Stanisław Staśto, Ewa i Mieczysław Wiaterowie, Anna i Mieczysław Wojtyłkowie. Natomiast Elżbieta i Tadeusz Rusinowie obchodzili 60-lecie wspólnego życia, a Kazimiera i Ryszard Molowie 65-lecie zawarcie małżeństwa.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłaszać ten fakt do Urzędu Stanu Cywilnego osobiście lub telefonicznie pod nr 33 47 01 213, 33 47 01 211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Helena i Andrzej Flettner, fot. Anna Bielak

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy