Odjechał i nie zapłaci za paliwo. To był początek kłopotów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 12.01.2021 11:01,
35-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego ma problemy.
Odjechał i nie zapłaci za paliwo. To był początek kłopotów

W niedzielę około 15.30 dyżurny z komisariatu policji w Łodygowicach otrzymał informację, że na jednej ze stacji paliw, kierowca vw golfa, zatankował paliwo i odjechał. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania i już po chwili zauważyli wskazywany w zawiadomieniu samochód.

Za kierownicą siedział 35-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Jak ustalili policjanci, to on, chwilę wcześniej odjechał ze stacji paliw nie płacąc za paliwo. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości i okazało się, że ma on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 2 lata. Odpowie też za popełnione wykroczenia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy