Setne urodziny pani Józefy z Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 23.03.2020 19:32, foto: UM Bielsko-Biała
Całkiem niedawno, bo 16 marca, do grona bielskich stulatków dołączyła pani Józefa Mądro z Bielska-Białej.
Setne urodziny pani Józefy z Bielska-Białej
Jubilatka urodziła się w Tarnówku w powiecie Czarnków. Po zakończeniu II wojny światowej los rzucił ją i jej męża Józefa, z którym ślub wzięła 25 grudnia 1948 r., na ziemie odzyskane – do Płot pod Gryfice w obecnym województwie zachodniopomorskim. Tam na świat przyszły dwie córki – Helena i Urszula. Pani Józefa jest odważna i pracowita.

Zawsze stawiała sobie duże wymagania, chciała rodzinie zapewnić lepsze życie. Rodzina przemierzyła całą Polskę z północy na południe kraju i Bielsko-Biała zrobiło na nich bardzo dobre wrażenie, kupili tu działkę, wybudowali dom i w 1964 r. zamieszkali przy ul. Żywieckiej. Józefa Mądro pracowała w Szpitalu Stalownik jako salowa.

Jubilatka doczekała się 5 wnuków i 8 prawnuków. Jest otoczona ciepłą i serdeczną opieką córki i jej rodziny.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy