Bielska policja szuka świadków wypadku drogowego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.08.2020 10:51,
Bielska policja szuka świadków wypadku drogowego

Bielska policja szuka świadków zdarzenia, które miało miejsce w dniu 18 lipca 2020 r. około godziny 18:55 w Szczyrku na ul. Beskidzkiej przed oznakowanym przejściem dla pieszych na wysokości posesji nr 160. Bezpośrednio przed zderzeniem jednośladów na prawidłowo oznakowane przejście dla pieszych weszła kobieta w wieku około 40 lat ubrana na ciemno, która pchała przed sobą wózek dziecięcy.

Jeden z kierujących rowerem hamował, doszło do zderzenia jednośladów. Kobieta oddaliła się w nieznanym kierunku a jej personalia nie są znane.

W wyniku zdarzenia kierujący rowerami wymagali hospitalizacji.

- Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 33 812 12 80 lub 33 812 14 25, 33 812 12 55 lub 997, adres poczty elektronicznej [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji - informuje bielska policja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy