Black Friday, czyli czarny piątek na naszych drogach

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2019 11:55, ap
Zakupowy szał niestety przełożył się na zdarzenia drogowe. Niebezpiecznie było na drogach całego powiatu bielskiego. Tylko wczoraj doszło do też kilku potrąceń pieszych.
Black Friday, czyli czarny piątek na naszych drogach
Black Friady (29.11) zamienił się w zakupowy szał. Centrum Bielska-Białej było niemal sparaliżowane, brakowało miejsc parkingowych. Niestety tak duża liczba pojazdów na drogach przełożyła się na liczbę zdarzeń, także tych z udziałem pieszych.Ok. godz. 14:30 na ul. Stawowej, 80-letnia kobieta została potrącona na pasach przez samochód marki Fiat Siena. - Za kierownicą siedział 21-letni obywatel Ukrainy - mówi asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy. Kobieta trafiła do szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Nieco później inna seniorka także potrzebowała pomocy medycznej. Do potrącenia 71-latki doszło ok. godz. 16:00 na ul. Łagodnej w Bielsku-Białej. Gdy kobieta razem z wnuczką przechodziła przez przejście dla pieszych, została potrącona przez fiata tipo. Seniorka doznała urazu głowy. Została przetransportowana do szpitala. 65-letniemu kierowcy zabrane zostały prawo jazdy.

W Kobiernicach natomiast wycofujący samochód kurier, uderzył w rowerzystkę. W tym zdarzeniu na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

W Kaniowie na ul. Nad Łękawką ok. 17:30 dachował samochód. Pojazd wylądował w potoku. Na szczęście groźnie wyglądające zdarzenie okazało się kolizją drogową.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy