Druga ofiara śmiertelna w powiecie żywieckim

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.04.2020 19:06,
A w powiecie bielskim wyzdrowiała jedna osoba.
Druga ofiara śmiertelna w powiecie żywieckim

- Dzisiejszy raport przynosi niestety smutną informację o kolejnej śmierci osoby z naszego regionu, oraz o 3 nowych zakażeniach, a także o sporym zwiększeniu liczby osób pozostających na kwarantannie - poinformowwał we wtorek (21.04) burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu nadzorem epidemiologicznym objętych jest 59 osób z powiatu żywieckiego, w tym 7 z Żywca.

Na kwarantannie znajdują się 838 osoby, w tym 257 z Żywca. Hospitalizowanych jest 24 osób z powiatu żywieckiego, w tym 5 osób z Żywca. W powiecie żywieckim zakażonych jest 97 osób: 28 z nich to mieszkańcy Żywca. Jedna osoba z gminy Czernichów zmarła w tym tygodniu, a wcześniej z powodu koronawirusa zmarł mieszkaniec Żywca.

A tak wygląda sytuacja w powiecie bielskim


We wtorek wieczorem sanepid poinformował, że 65-letnia mieszkanka powiatu bielskiego została wyleczona i w jej organizmie nie ma już koronawirusa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy