Drzewo runęło na dom. Nie żyje kobieta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.02.2023 12:00,
Policjanci z Komisariatu w Węgierskiej Górce ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę (4.02) w Ciścu.
Drzewo runęło na dom. Nie żyje kobieta
W sobotę po godzinie 7:00 dyżurny Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że w Ciścu drzewo przewróciło się na dom. Wiadomo było, że w budynku mieszkała samotnie kobieta.


Na miejsce ruszyli policjanci oraz pozostałe służby. Jak ustalili śledczy, drzewo rosnące w pobliżu domu przewróciło się na budynek, w wyniku czego uległ on zawaleniu. Obecni na miejscu strażacy podjęli akcję ratunkową.

Z wnętrza budynku wydobyli 73-letnią kobietę, która niestety, na skutek doznanych obrażeń, poniosła śmierć. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, obecny był również prokurator. Teraz śledczy ustalają szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy