Dwie osoby poszkodowane w wypadku w Czańcu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.01.2024 10:17,
Kierowca i pasażer forda zostali zabrani przez Bielskie Pogotowie Ratunkowe do szpitala.
Dwie osoby poszkodowane w wypadku w Czańcu
W środę (17.01) około godziny 22:00 w Czańcu doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych forda oraz BMW, z których jeden (Ford Mondeo) na skutek zderzenia wypadł z drogi, uderzył w płot prywatnej posesji i dachował. Kierujący pojazdami wyszli z nich samodzielnie, w fordzie uwięziony był pasażer.


Działania strażaków polegały na:
- zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,
- stabilizacji forda (samochód znajdował się na boku, leżał na ściętym drzewie i fragmentach płotu),
- wydobyciu z pojazdu pasażera uwięzionego pasami bezpieczeństwa,
- udzieleniu pomocy medycznej kierowcy forda.

Kierowca i pasażer forda zostali zabrani przez Bielskie Pogotowie Ratunkowe do szpitala wojewódzkiego. Po wykonaniu przez policję dokumentacji wypadkowej, uprzątnięto jezdnię, a forda przy użyciu wyciągarki strażacy postawili na koła i wyciągnęli na drogę. Oba uszkodzone pojazdy zostały odholowane z miejsca zdarzenia przez pomoc drogową.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy