Groźne burze, prawie 20 interwencji strażaków

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 25.07.2023 07:49,
W poniedziałek (24.07)w wyniku gwałtownych opadów deszczu na terenie Bielska-Białej i powiatu bielskiego straż pożarna odnotowała blisko 20 interwencji.
Groźne burze, prawie 20 interwencji strażaków
Najwięcej miało miejsce w Bielsku-Białej oraz Czechowicach-Dziedzicach. Dotyczyły one głównie usuwania powalonych konarów drzew oraz udrażniania przepustów drogowych.

W Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Hutniczej drzewo spadło na budynek magazynowy konstrukcji stalowej oraz na samochód osobowy, uszkadzając przednią szybę , maskę oraz dach pojazdu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.


Z kolei w Godziszce zostało uszkodzone poszycie dachowe budynku jednorodzinnego przy ul. Liliowej. Uszkodzeniu uległo ok. 30 mkw papy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu poszycia dachu plandeką.

W Bielsku-Białej przy ul. Ikara złamany konar wierzby, spadł na wiatę śmietnikową, uszkadzając dach . Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu złamanego konara na pobocze.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy